Spin en feest mee voor het goede doel op 10-1-2015!
Bergen op Zoom/Eindhoven, 17-11-2014 – Aan het begin van het aanstaande nieuwe jaar, op zaterdag 10-1 a.s., komt ‘Heroes for Heroes’ voor de 4e keer in actie voor enkele goede doelen. Dit jaar ook voor Topsport for Life, en daar zijn wij natuurlijk enorm blij mee!
De gehele dag is er een mooi programma:
- 11.00 uur ontvangst
- 11.15 uur Heroes for Heroes kids
- 11.50 uur opening
- 12.00 uur start indoor cycling marathon
- 12.00 uur opening buffet DHT
- 15.00 uur sluiting buffet DHT
- 17.30 uur opening buffet De Moor
- 20.00 uur Einde indoor cycling marathon
- 21.00 uur sluiting buffet de Moor
- 21.00 uur verloting prijs
- 21.10 uur veiling
- 21.35 uur bekendmaking bedrag
- 21.45 uur feestavond The Warm Winter Party
- 02.30 uur einde Heroes for Heroes
Wij zijn uiteraard ook zelf van de partij met een informatiestand en zullen ook met ons eigen Team Topsport for Life een uur meespinnen op het podium. De samenstelling van het team wordt nog bekend gemaakt, maar zal bestaan uit enkele zieken en topsporters/buddies van Topsport for Life.
Wil jij ook meedoen aan deze actie en zo ons en nog 3 andere goede doelen steunen? Schrijf je dan z.s.m. in via de website van Heroes for Heroes. Ook voor bedrijventeams zijn er leuke pakketten samengesteld.
Kijk hieronder voor een indruk van Heroes for Heroes 2014: