†
Ton van Gorp
– Held –
Ton van Gorp is op 6 maart 2013 rustig ingeslapen. Hij werd 39 jaar. Kort voor zijn overlijden zei hij:
“Ik heb voor 100 jaar lol gehad, nu ga ik eindelijk slapen – en morgen slaap ik uit.”
Na eindeloos te hebben geknokt heeft hij zijn verdiende rust gekregen. Wij wensen Susanne en kinderen Tim, Sam en Rik en de familie heel veel sterkte met de verwerking van het verlies van hun held Ton.
Op 29-6-2013 organiseren wij bij het evenement ‘Blijf in Vorm’ (zie onze Kalender) wederom een ‘Ronde van de Helden.’ Alle deelnemers aan deze Run-Bike-Run zullen een ronde lopen over de atletiekbaan en daarbij alle ereplaatsen passeren van onze ‘helden.’ Natuurlijk zal ook Ton daar een mooie plek krijgen!
Wilt u als reactie een berichtje achter laten op deze pagina? Dat is natuurlijk mogelijk door direct op de pagina te reageren. Ook kunt u een mailtje sturen naar condoleance@topsportforlife.nl waarna wij ervoor zullen zorgen dat uw reactie, evt. samen met een meegezonden foto, op deze pagina wordt geplaatst.
Heel veel sterkte met de verwerking van het verlies van Ton
Ton heeft bij mij in de klas gezeten op de Andreasschool in Tilburg. Een lieve jongen, met een goed hart.
Ik wens zijn gezinnetje, zijn moeder Mien en zijn broer veel sterkte toe.
Ik ken Ton van de Dionysius (Susanne overigens ook) ….
Via via weet ik dat hij al jaren heeft moeten strijden tegen een onmenselijke ziekte en helaas is zijn strijd nu ten einde…
Ik wens Susanne en kinderen heel erg veel sterkte toe met het verwerken van dit onwerkelijke verdriet en het een plekje te gaan geven in hun leven.
voor Ton wil ik zeggen.. rust zacht…
Je strijd is voorbij, vanaf nu nooit meer pijn, maar je wordt gemist door je dierbaren…
Ton wat ben jij een fantastisch mens!
Zo lang al aan het vechten tegen deze rot ziekte en dan tot het laatst toe zo positief gebleven.
Je hebt een enorme strijd geleverd en ik hoop dat je nu rust gaat krijgen.
Wij hebben respect voor Suzanne en de kinderenzoals ze met jou ziekte zijn omgegaan
Ton, je hebt je rust meer als verdient , wat was jij een sterk mens met enorm veel wilskracht.
Ik heb je bewonderd in de periode dat je ziek was. Ik wil suus , de kids en familie , vrienden en kenissen enorm veel sterkte wensen met dit enorm groot verlies.
Ton, ik heb lang geleden met je samengewerkt en heb je in die periode leren kennen als een geweldige vent met veel humor. Helaas heb ik daarna geen contact met je gehouden. Wat een schok.
Ik wens Susanne en de kinderen heel veel sterkte!