Coaching en het organiseren van ‘onvergetelijke dagen’ voor mensen die nú leven met een levensbedreigende ziekte zijn onze belangrijkste pijlers
Stichting Topsport for Life is een initiatief van een aantal mensen met een achtergrond in de topsport die zich willen inzetten voor mensen met een levensbedreigende ziekte. Het doel van Topsport for Life is om mensen die levensbedreigend ziek (in onze praktijk voornamelijk door kanker of ALS) zijn en hun naasten/gezinsleden een in alle opzichten ‘beter’ leven te geven. Wij spreken hierna niet meer over ‘zieken’, maar over onze ‘gasten’. We willen immers juist niet meer benadrukken dat mensen ziek zijn.
Ben je geïnteresseerd om je aan te melden bij Topsport for Life? Wanneer je hieronder je gegevens invult en naar ons verzend, nemen wij per omgaande contact met je op.