Clemence Hurks komt in actie voor ons!

Luchtfoto van de Carbootsale op het Kasteelterrein in Horst
Luchtfoto van de Carbootsale op het Kasteelpark in Horst

 

Eindhoven / Horst, 13 maart 2019 – Op initiatief van één van onze gasten die nú leeft met kanker, Clemence Hurks, is er een unieke en hartverwarmende actie gestart die geld gaat opleveren voor onze stichting Topsport for Life.

 

Op Tweede Paasdag, 22 april as., wordt er een grote en gezellige rommelmarkt georganiseerd in Horst (Limburg). Clemence wil graag ‘iets terug doen’ voor onze stichting en heeft een actie opgezet om zoveel mogelijk (bruikbare) spullen in te zamelen. Vervolgens probeert zij op 22 april zoveel mogelijk van deze spullen te verkopen op de markt en de opbrengst hiervan doneert zij aan Topsport for Life!

 

De voorbereidingen zijn al in volle gang...!
De voorbereidingen zijn al in volle gang…!

 

Iedereen die aan dit prachtige initiatief meewerkt, in het bijzonder natuurlijk Clemence, haar partner Etty en hun vrienden en familie, willen wij van harte bedanken!

Het zou natuurlijk super leuk zijn wanneer er vanuit de stichting ook wat mensen langs gaan bij de marktkraam van Clemence op deze dag! De markt (ca. 450 kramen) is open van 8.30 tot 15.30 uur en vindt plaats op onderstaand adres:

Kasteelpark Horst, Peeldijkje, 5961 NK Horst

De toegang is €3 maar het parkeren is gratis!


>> Route: A73, afrit 10 (richting Tienray ). Volg de borden naar het Peeldijkje, 5961 NK Horst.

Geschreven door:

Lees anders ook

Geen soortgelijke blogs gevonden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.
Accepteer de voorwaarden om door te gaan