Geschreven door:
Isabel Grevelt ambassadeur van Topsport for Life
Eindhoven, 17 juli 2026 – De veelbelovende en nog jonge langebaanschaatster Isabel Grevelt (24) is toegetreden tot het ambassadeursteam van Topsport for Life!
Vol trots ontving zij onlangs in Putten van directeur Miel in ’t Zand het shirt van Topsport for Life.
Als 17-jarige won zij in 2020 goud op de 500 meter tijdens de Olympische Jeugdwinterspelen in Lausanne. In de daarop volgende jaren heeft zij zich verder ontwikkelt tot de top van de Nederlandse spintsters en werd zij in 2024 gekroond tot Nederlands kampioen sprint. Sinds oktober 2025 schaats zij bij Team STAAN-CTS Group.
In het voorjaar van 2026 ondersteunde zij al als ambassadeur de actie ‘Landelijke Fitness Challenge’ voor het Nationaal Fonds Tegen Kanker, welke actie een samenwerking was met stichting Topsport for Life.
Maar nu heeft zij ervoor gekozen om ambassadeur te worden voor stichting Topsport for Life. Zelf zegt zij daarover:
“Als topsporter begrijp ik ook heel goed dat mensen die getroffen zijn door een ernstige ziekte in zekere zin ook topsporter zijn. Er gaat geen dag voorbij dat je er niet mee bezig bent, je hebt te maken met tegenslagen en moet daar maar mee dealen. En je kunt enorm blij zijn wanneer het even beter gaat of je succes hebt.
De topsporter krijgt vaak veel aandacht en waardering. Maar dat is met zieke mensen meestal niet zo terwijl ze ook veel behoefte hebben aan steun en begrip. Daarom wil ik mij als ambassadeur voor deze mooie stichting inzetten en bijdragen aan meer bekendheid en aandacht voor het goede en belangrijke werk dat zij doen voor deze mensen!”
Miel in ’t Zand, mede-oprichter en directeur van de stichting: “Wij zijn heel erg blij dat Isabel ons team van ambassadeurs komt versterken. Natuurlijk liggen haar prioriteiten bij haar sportieve carrière, maar tóch wil zij zich ook maatschappelijk inzetten voor anderen en dat zegt al heel veel over wie zij als mens ook is, een kanjer die het sportief ook nog ver zal gaan brengen!
Wij denken met haar ambassadeurschap ook een grotere landelijke bekendheid te kunnen krijgen en ook jongere mensen te kunnen bereiken. Sinds kort kunnen namelijk ook jongeren vanaf 16 jaar die leven met een levensbepalende ziekte of aandoening gebruik maken van onze ondersteuning.”


