HARTelijke ontmoetingen door heel Nederland – ronde 1

Eindhoven, 12 augustus 2015 – Afgelopen 2 dagen hebben onze oprichters, Miel in ‘t Zand en Nita van Vliet, 900 kilometer door Nederland gereden en een aantal ontmoetingen gehad met bekende en nieuwe zieken en hun gezinnen en ook met nieuwe vrijwilligers. Dit is hun heel erg goed bevallen en was erg leuk om te doen. Binnenkort gaan zij op herhaling en worden weer anderen met een bezoekje thuis verrast! Dit alles omdat Facebook wel handig is, maar een echte omarming natuurlijk op z’n tijd ook heel erg fijn is!

ZWOLLE. Bezoek aan Bea en Jurrie Kamp. Zij hebben onlangs met ons afscheid moeten nemen van hun broer resp. zwager Derk Westenberg en zetten zich nu in als vrijwilligers voor Topsport for Life! — v.l.n.r. Nita van Vliet, Bea Kamp, Jurrie Kamp en Miel in 't Zand
ZWOLLE. Bezoek aan Bea en Jurrie Kamp. Zij hebben onlangs met ons afscheid moeten nemen van hun broer resp. zwager Derk Westenberg en zetten zich nu in als vrijwilligers voor Topsport for Life! — v.l.n.r. Nita van Vliet, Bea Kamp, Jurrie Kamp en Miel in ‘t Zand
SNEEK. Hartelijke ontvangst bij Jannie Anema en haar broer Jan van der Schouw. Ook haar kleinkinderen maakten er een gezellige boel van! — v.l.n.r. Jannie Anema en Nita van Vliet
SNEEK. Hartelijke ontvangst bij Jannie Anema en haar broer Jan van der Schouw. Ook haar kleinkinderen maakten er een gezellige boel van! — v.l.n.r. Jannie Anema en Nita van Vliet
DEN HELDER. Bezoek aan kanjers Oscar en Michelle Wagner. Wat een goed stelletje is dat! — v.l.n.r. Michelle en Oscar Wagner en Nita van Vliet
DEN HELDER. Bezoek aan kanjers Oscar en Michelle Wagner. Wat een goed stelletje is dat! — v.l.n.r. Michelle en Oscar Wagner en Nita van Vliet
DEN HELDER. En natuurlijk haalde Os ook een paar heerlijke en bijzondere biertjes uit de ijskast... — v.l.n.r. Oscar Wagner, Miel in 't Zand en Michelle Wagner
DEN HELDER. En natuurlijk haalde Os ook een paar heerlijke en bijzondere biertjes uit de ijskast… — v.l.n.r. Oscar Wagner, Miel in ‘t Zand en Michelle Wagner
HILVERSUM. Een hele fijne ontmoeting met Brenda Toet. Zij komt ons team vrijwilligers versterken en zal vooral als verpleegkundige meegaan op onze vakantietrips. WELKOM BRENDA! — v.l.n.r. Miel in 't Zand en Brenda Toet-Reiz
HILVERSUM. Een hele fijne ontmoeting met Brenda Toet. Zij komt ons team vrijwilligers versterken en zal vooral als verpleegkundige meegaan op onze vakantietrips. WELKOM BRENDA! — v.l.n.r. Miel in ‘t Zand en Brenda Toet-Reiz
'S-GRAVENZANDE. Het was heel fijn om Leo en Corry Kester weer eens te zien en lekker bij te praten. De slingers waren overigens niet voor ons, maar voor de verjaardag van Corry opgehangen... Ni van Vliet, Leo Kester, Miel in 't Zand en Corry Kester
‘S-GRAVENZANDE. Het was heel fijn om Leo en Corry Kester weer eens te zien en lekker bij te praten. De slingers waren overigens niet voor ons, maar voor de verjaardag van Corry opgehangen… v.l.n.r. Nita van Vliet, Leo Kester, Miel in ‘t Zand en Corry Kester

 

KORTGENE. Onze 1e ronde door Nederland werd afgesloten met een heel fijn bezoek en kennismaking met Cees, Jolanda, Reinout en Floor Campfens. Wij gaan ervoor zorgen dat dit gezin weer een beetje meer 'wind in de zeilen' krijgt... Maar wat een kanjers zijn dit! Respect hoe zij nu al samen vechten voor een beter leven met ALS! v.l.n.r. Nita van Vliet, Miel in 't Zand, Cees/Jolanda/Reinout en Floor Campfens
KORTGENE. Onze 1e ronde door Nederland werd afgesloten met een heel fijn bezoek en kennismaking met Cees, Jolanda, Reinout en Floor Campfens. Wij gaan ervoor zorgen dat dit gezin weer een beetje meer ‘wind in de zeilen’ krijgt… Maar wat een kanjers zijn dit! Respect hoe zij nu al samen vechten voor een beter leven met ALS! v.l.n.r. Nita van Vliet, Miel in ‘t Zand, Cees/Jolanda/Reinout en Floor Campfens

Geschreven door:

Lees anders ook

Geen soortgelijke blogs gevonden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.
Accepteer de voorwaarden om door te gaan